Kakav neugodnjak: Dinamovci bacali dresove, Boysi ih vratili

Dinamo je u Vinkovcima pobijedio Cibaliju (2-1) u susretu 22.kola  Prve HNL.

No ova pobjeda nije prošla bez sumnjivih radnji. Iako je neosporno kako su zagrebački dečki cijelo vrijeme na terenu bili dominantniji pobjedu je zasjenila odluka suca Batinića koji je kod rezultata 1:1 u sudačkoj nadoknadi dosudio upitan kazneni udarac za Dinamo.

Modri su do zasluženog vodstva došli golom Hodžića. No, Cibalia je iznenađujuće postigla izjednačenje i to samo tri minute prije kraja derbija.

Sudac Damir Batinić u 89. minuti, pri rezultatu 1:1, svirao je penal nakon kontakta Žderića i Soudanija, koji je, smatraju mnogi, bio potpuno neopravdan.. Batinić je bio iza leđa igrača, no jako blizu sporne situacije u šesnaesteru Cibalije.

Po završetku utakmice igrači Dinama htjeli su proslaviti pobjedu s navijačima koji su ih bodrili na tribini. Po uobičajenoj “špranci” su im bacili dresove na tribine, no ovi su kristalno jasno pokazali što misle o načinu na koji se njihova ekipa domogla tri boda – bacili su im dresove nazad.