KAJZERICA ISPRED SVIH! ‘Lokosi’ pobijedili Istru i zauzeli prvo mjesto na ljestvici u HNL-u!

Momčad s Kajzerice nastavlja sjajan niz u novoj sezoni HNL-a.

S visokih 4:0, Lokomotiva je u 5. kolu u Kranjčevićevoj pregazila Istru. Zadržali su tako niz bez poraza i preskočili Osijek na vrhu prvenstvene ljestvice.

Lokosi su poveli sredinom prvog poluvremena golom Dabre u 20. minuti. Odličan niz nastavio je Aliyu s dva gola u 31. i 45. minuti, dok je Dabro ponovno poentirao u 49. minuti.

Lokomotiva je u ovoj utakmici bila na visini zadatka. U potpunosti su preuzeli inicijativu u prvom poluvremenu i sjajnu taktiku

Najbolju priliku na susretu Istra je imala u posljednjim sekundama utakmice kada je Santini zaustavio pokušaj Serderova.

Tako Lokomotiva sada ima 10 bodova, iza nje je Osijek s isto toliko bodova, a iza Lokomotive ostali su i Hajduk i Rijeka i Dinamo.