HAJDUKU PONIŠTEN GOL! Rijeka ispred ‘Bijelih’ u ukupnom poretku

U derbiju 21. kola prve HNL Rijeka i Hajduk su na stadionu Rujevica odigrali 0-0.

Bio je to susret s vrlo malo prilika u kojemu su u prvom poluvremenu bolji bili gosti iz Splita, dok je u nastavku domaćin imao više od igre.

Nakon utakmice će se najviše pričati o poništenom golu Hajdukovog Hamze Barryja u 14. minutu. Naime, Hamza je zabio poslije ubačaja Bradarića, no Jairo je odgurnuo Župarića u tom napadu pa je Jović svirao faul.

Sjajne obrane imao je Hajdukov golman, Josip Posavec, koji je skinuo zicer Jakovu Puljiću u 22. minuti.

U međuvremenu, Hajduku se ozlijedio kapetan Domagoj Bradarić koji je morao napustiti teren Rujevice.

Rijeka je sada druga s 38 bodova, jednim više uz utakmicu više od trećeg Osijeka, dok se šesti Hajduk bodovno izjednačio s petom Goricom koja od 17.30 sati igra protiv Intera.