Futsal Dinamo preokretom stigao do pobjede u Vrgorcu i vrha ljestvice

U derbiju 5. kola 1. HMNL Futsal Dinamo je slavio na gostovanju u Vrgorcu rezultatom 2-1.

Zagrepčani su slavili pred 800 gledatelja u Vrgorcu nakon što su dobar dio utakmice gubili. Domaći su poveli u 8. minuti golom Martinca, no u nastavku je Dinamo ipak stigao do pobjede. Prvo je u 31. minuti za izjednačenje zabio Čekol, a samo minutu kasnije Modri su opet zatresli mrežu domaćina, ovaj put strijelac je bio Prgomet, koji je bio i najbolji igrač utakmice.

Nakon što su u prvom kolu poraženi od Split Tommyja, ovo je bila četvrta pobjeda Futsal Dinama u nizu, čime su izbili na 2. mjesto ljestvice sa 12 bodova, koliko ima i vodeća momčad Novo Vrijeme Apfel.

VRGORAC – FUTSAL DINAMO  1:2 (1:0)

VRGORAC: Ivan Herceg, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Alen Vuković, Dragan Stanković, Saša Subotić, Marko Gašpar, Mate Erceg, Josip Pear, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Vjeko Raos, Dejan Rašić, trener: Arben Ademi

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Rajh, Kristan Čekol, Kristijan Grbeša, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Tomislav Hercigonja, predstavnik kluba: Alen Jukić

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 9 (4+5); Futsal Dinamo 6 (4+2)