Dinamo lako protiv Osijeka 4-1 pred samo pet stotina gledatelja

Dinamo pobijedio pred samo nekoliko stotina gledatelja.

Po pravoj kišnoj mećavi Dinamo je odradio prvenstvenu utakmicu protiv Osijeka, zasluženo pobijedio s uvjerljivih 4-1 (3-0) i tako se osokolio uoči utakmice Lige  prvaka u utorak protiv Bayerna u Munchenu.  Posebnost ove utakmice jest podatak da je na tribinama bilo samo 500 gledatelja..

Utakmica je zarana odlučena, Osijek koji se došao braniti je brzo poklakao i potom je  dvoboj imao samo jedan smjer….

Dinamo je poveo već u 11. minuti golom Hodžića. Demoralizirani gosti kapitulirali su još jednom nakon pet minuta, egzekutor je bio Henriquez. Prije odlaska na odmor opet je poentirao Hodžić i nastavak utakmice po teškom utakmicu bio je samo formalnost.

U 79.  je Musa povisio n 4-0, dočim je počasni gol za skromne kvalitetom goste postigao Grgić  u 84. minuti.

Trener Dinama Zoran Mamić uspio je u svim svojim željama, odmarao je dobar dio igrača prve momčadi,  pritom rezultat nije patio.