Dinamo lako do 3-0 protiv Slaven Belupa

Instagram

Modri uvjerljivo protiv Farmaceuta..

Bez odveć poteškoća nogometaši zagrebačkog Dinama svladali su koprivnički Slaven Belupo s 3-0, time su bile otklonjene sve sumnje u umor nogometaša trenera Zorana Mamića nakon pobjede protiv albanskog Skenderbeua i plasmana u Ligu prvaka.

Otpor gostujuće momčadi nije dugo trajao. Već u 10. minuti Dinamo je utakmicu odveo u željenom smjeru, prodro je po desnoj strani Antolić, zavrnuo u sredinu, lopta je iznenadila Parackog koji je autogolom olakšao posao Dinamovom napadu.

Domaći sastav je i dalje napadao, no vez neke velike agresije. S druge strane, Slaven Belupo djelovao je nemoćno. Predkraj prvog poluvremena na sceni je mladi Čorić koji je odlično ubacio, Henriquez je glavom snažno tukao i pogodio za 2-0 Dinama.

U nastavku svi kao da su jedva čekali kraj utakmice. Dinamo je propustio dosta prigoda, no nije onu Mateia u 77. minuti, nakon duplog pasa s Henriquezom.

Razlika u kvaliteti bila je vidljiva od prve minute ovog sraza i Dinamo je mogao pobijediti i uvjerljivije.