BILIĆ ponovo izgubio od LEICESTERA (VIDEO)

Facebook

West Ham se oprostio od Capital One kupa porazom od Leicestera u produžecima.

Još jedno natjecanje manje za Bilića, što nije nužno ni loše jer kako je krenuo u prvenstvu, uz kontinuirani ovakav rad, možda i završi među najbolje četiri momčadi. Capital One kup ionako je najmanje cijenjen kup u Engleskoj, a sada se može u potpunosti posvetiti Premiershipu. Iako West Ham ima iznimno nezahvalne navijače, vjerojatno će mu oprostiti ovaj propust zbog rušenja svih velikih momčadi ove sezone.

Utakmica nije krenula dobro za Čekičare, već u 6′ zabio je Joe Dodoo za Lisice nakon katastrofalne reakcije obrane West Hama, a dvadesetak minuta kasnije izjednačio Zarate. Rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice iako je Leicester bio puno bolja momčad, Adrian je spašavao sve živo, a onda su uslijedili produžeci. Nastupilo je veliko nezadovoljstvo nakon nedosuđenog jedanaesterca West Hamu u 111′, a onda hladan tuš. Samo četiri minute prije kraja produžetaka Fuchs je asistirao, a Andy King zabio glavom za 2:1 Leicestera. Kramarić je igrao do 82′, a imao je jednu izglednu priliku koju nije iskoristio.