MODRI U BORBI ZA VRH Luda završnica na Šubićevcu, Dinamo slavio u gostima

Završila je utakmica 17. kola prve HNL, a snage su odmjerili Dinamo i Šibenik. Na stadionu Šubićevac, Dinamo je došao do pobjede konačnim rezultatom 1:2.

Šibenik: Rogić, Batarelo, Perić, Ćurić, Bačelić Grgić, Mina, Delić, Marin, Rak, M. Jakoliš, A. Jakoliš.

Dinamo: Zagorac, Štefulj, Perić, Lauritsen, Ristovski, Ivanušec, Bulat, Mišić, Menalo, Petković, Andrić.

Šibenik – Dinamo 1:2

90’+4 – Završena je utakmica u Šibeniku.

81′ – Mišić je ubacio, a Perić je u gužvi u kaznenom prostoru poslao loptu u mrežu svoje momčadi.

81′ – GOOOOL! Dinamo se vratio u vodstvo, Stefan Perić zabio je autogol!

75′ – Marin Jakoliš je na lijevoj strani kaznenog prostora pucao u suprotni kut Dinamovog gola, prizemni i precizni udarac donio je poravnanje.

75′ – GOOOOL! Marin Jakoliš izjednačio je za Šibenik!

66′ – Dinamo je još više prepustio kontrolu igre Šibenčanima, ali nedostaju prave šanse koje bi domaćima mogle donijeti veselje. Obrana Plavih za sada dobro izdržava sve izazove.

57′ – Šibenik se pokušava vratiti u utakmicu, ali kao i u prvom poluvremenu, Dinamo ne dopušta domaćima da ozbiljnije ugroze gol na kojem stoji Zagorac.

46′ – Ušli smo u drugih 45 minuta na Šubićevcu.

45′ – Završeno je prvo poluvrijeme, Dinamo odlazi na odmor s vodstvom.

41′ – Sjajna obrana Rogića na golu Šibenčana! Lauritsen je nakon kornera pucao jako opasno, golman Šibenčana odbio je loptu ispod grede.

37′ – Menalo je pucao iz teške pozicije, otišlo je u visokom luku preko gola Šibenčana.

36′ – Centaršut Štefulja s lijeve strane djelovao je opasno za domaću momčad, ali lopta nije došla do dinamovaca u kaznenom prostoru.

28′ – Nakon Dinamovog gola utakmica se malo primirila. Domaći pokušavaju pronaći način za odgovor, a zagrebački Plavi i dalje dobro stoje na terenu.

19′ – Ivanušec je zaključio brzu i preciznu akciju Plavih, zabio je iz srca kaznenog prostora iskoristivši puno prostora za udarac poslije dobrog utrčavanja.

19′ – GOOOOL! Luka Ivanušec doveo je Dinamo u vodstvo!

12′ – Zaprijetio je i Šibenik – pucao je Marin Jakoliš, a Zagorac je na golu Dinama otklonio opasnost za svoju momčad.

9′ – Andrićevo dodavanje s lijeve strane bilo je malo prejako, Šibenik se uspio spasiti u situaciji koja je izgledala jako opasno pred domaćim golom.

4′ – Perić je u 16-ercu domaćina zaustavio opasno dodavanje Mišića, Dinamo je očekivano krenuo s pritiskom…

1′ – Počela je utakmica u Šibeniku.