LOV NA ČETVRTFINALE ‘Vatreni’ doznali suparnika u osmini finala Svjetskog prvenstva!

Hrvatska nogometna reprezentacija doznala je svog protivnika s kojim će se obračunati u osmini finala Svjetskog prvenstva.

Naime, ‘Vatreni’ će u ponedjeljak, u 16 sati, snage odmjeriti s reprezentacijom Japana, koja je u večerašnjem susretu skupine E pobijedila Španjolsku rezultatom 2 : 1.

Crvena Furija je pogotkom Alvara Morate došla u vodstvo u 11. minuti, a preokret ‘Samuraja’ režirali su Doan i Tanaka, koji su pogocima u drugom poluvremenu napravili veliku senzaciju. Osim Japana, iz ove skupine ide dalje i Španjolska, dok su eliminirani Njemačka i Kostarika.

Podsjetimo, Hrvatska je remijem s Belgijom (0:0) osigurala drugo mjesto koje vodi u nokaut fazu.