LOKOSI PORAŽENI U ŠIBENIKU: S dvije majstorije Marin je zatresao mrežu, Dabro spremno uzvraća

U utakmici devetog kola HNL-a, Šibenik je na Šubićevcu pobijedio Lokomotivu s 2:1, no to Lokosima i nije utjecalo na poziciju na konačnoj ljestvici. Ostali su naime na šestom mjestu s 11 bodova dok im Šibenik grabi za petama sa sedmog mjesta s 10 bodova.

Inače, oba gola za Šibenik zabio je Antonio Marin i to u 5-oj i 78-oj minuti, dok je pogodak za Lokomotivu postigao Dabro u 28-oj minuti.

Prvi gol utakmice zabijen je nakon dugačkog ubacivanja iz outa, no gosti izjednačavaju u 28-oj. Bio je to penal zbog obaranja Pivarića unutar kaznenog prostora, a loptu u mrežu ubacuje Dabro.

Tijekom drugog poluvremena obje ekipe bilježe odlične, ali bezuspješne pokušaje sve do 78-e minute kada Jakoliš vodi kontranapad po lijevom boku uposlivši Marina koji je dolazio s desne strane te dugim pogotkom osigurao Šibenčanima pobjedu.