LOKOMOTIVA PROLAZI NAKON PUNO MUKE! Drugoligaš zabrinuo Lokose, penali im donijeli slavlje

Lokomotiva je u vrlo napetoj utakmici osigurala nastup u osmini finala Kupa Hrvatske. U utakmici 16-ine finala u Dugopolju, Lokosi su slavili nakon izvođenja penala protiv domaće momčadi, člana 2. HNL u kojoj se Dugopolje trenutno nalazi u sredini ljestvice.

Do penala su došli nakon 1:1 po završetku 90 minuta i produžetaka, a strijelac za domaće Dugopolje bio je Josip Maganjić (51. minuta, penal) dok je Lokomotivu prije toga u vodstvo doveo Sandro Kulenović, koji je zabio u 12. minuti.

U penalima je bilo čak osam serija. Nakon promašaja domaće momčadi kod 7:7, Lokosi su svojim iskorištenim penalom osigurali prolazak dalje.

Inter izgubio u Ždralovima

Zaprešićki Inter doživio je poraz od Mladosti u Ždralovima. Domaća momčad slavila je s 3:1, s odlukom s tri gola u prvom poluvremenu. Inter je u nastavku utakmice uspio samo smanjiti zaostatak.

Rijeka i Istra 1961 došli su do očekivanih pobjeda u gostima, Riječani sa 7:0 protiv Pitomače, a momčad iz Pule s 3:0 protiv Vuteks Sloge.