LOKOMOTIVA NIJE IZNENADILA RAPID: Kara rastužio Kranjčevićevu!

Prvi put u povijesti Lokomotiva je u Ligi prvaka! Protivnik u drugom pretkolu Lige prvaka im je bečki Rapid, a utakmicu koja se igra u Kranjčevićevoj pratite na portalu Dnevno.hr.

Tijek utakmice:

Lokomotiva – Rapid 0:1

90′ – Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

82′ – Imao je Rapid dvije sjajne prilike za 2:0, prvo je Hendija zaustavio udarac Greimla, a onda Kara potpuno sam puca pokraj gola

77′ – Opet je zaprijetio Đira, no udarac ide preko gola.

63′ – Mogao je Rapid od 2:0! Fountas je pucao kroz šumu nogu, ali Hendija to brani.

59′ – Sammir je razbudio Lokomotivu, koja sada prijeti preko Đire čiji udarac ide preko gola.

50′ – Zaprijetio je Ullmann, ali išlo je to ravno u Hendiju.

46′ – Krenulo je drugo poluvrijeme, a Tomić je na teren poslao Sammira.

45′ – Gotovo je prvih 45 minuta u Kranjčevićevoj.

44′ – Karačić je opalio iz daljine, ali visoko iznad gola.

37′ – Loše je nakon ubačaja reagirao Hendija koji samo odbija loptu, ali srećom Hofman se ne snalazi i puca preko gola

31′ – Rapid ima 1:0! Hendija je dvaput fantastično reagirao, no lopta se svaki put odbijala igračima Rapida. Kod udarca Kare ni on više nije mogao spriječiti vodstvo gostiju.

28‘ – Sjurio se Ćuže u šesnaesterac Rapida, ali golman Rapida pravovremenom reakcijom otklanja opasnost.

27′ – Napokon smo dočekali i prvi udarac prema golu, pokušao je Murg s 25 metara, ali blokirala je to obrana Lokomotive.

18′ – Oslobodili su se Lokosi malo pritiska Rapida, no zasad prilika nema.

10′ – Rapid se vrlo dominantno postavio od prve minute, dok Lokomotiva ne može spojiti ni dva dodavanja.

1′ – Krenula je utakmica u Kranjčevićevoj!

– Stigli su i sastavi, a zanimljivo ga je Goran Tomić Sammira odlučio ostaviti na klupi.