KRAJ UTAKMICE! Dinamo poražen, Hajduk preuzeo vrh HNL-a

Pred momčadi Dinama danas je velika utakmica. Naime, Dinamo se sastaje sa svojim najvećim rivalom, Hajdukom, u najvećem hrvatskom derbiju.

Kraj utakmice

90+4′ – Bjeličin pomoćnik Rene Poms dobiva crveni karton

90′ – ČETIRI MINUTE NADOKNADE!

87′ – IZET HAJROVIĆ! Fantastično je opalio s 25 metara, ali Ljubić je bio dobro postavljen i uspio je sačuvati svoju mrežu

86′ – Sa sjevera Poljuda dolaze baklje!

84′ – Još jedan žuti karton! Gavranović je požutio zbog starta na kapetanu Hajduka!

81′ – DRUGI ŽUTI KARTON ZA JRADI! Pomalo naivno je napravio prekršaj i sudac Batinić mu je pokazao drugi žuti karton te Jradi mora napustiti teren. Sada obje ekipe imaju po 10 igrača na terenu

78′ – Izmjena u Dinamu! Izašao je Mislav Oršić, a ušao je Dino Perić

76′ – JOŠ JEDAN CRVENI KARTON! Iako je van igre, Arijan Ademi dobio je crveni karton zbog izuzetno žestokog reagiranja na sučevu odluku!

75′ – CRVENI KARTON!!!! Dilaver je dobio je žuti, ali se sudac predomislio i dao mu izravni crveni karton

72′ – Izet Hajrović je požutio nakon starta na Čolini!

70′ – Problemi za Dinamo! Oršić leži na travnjaku. Liječnička ekipa se nalazi unutar terena i pružaju pomoć Mislavu Oršiću!

61′ – Ponovo opasnost pred vratima Dinama. Caktaš je pucao glavom, ali Livaković je siguran. Bravo, naš ministre obrane!

56′ – Gol za Hajduk! Nakon dobrog ubačaja Juranovića, Jradi se uspio snaći unutar kazneno prostora Dinama! Hajduk vodi 1-0

55′ – Marin Leovac je dobio žuti karton!

46′ – POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME!

45+1′ – KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Gledamo odličnu utakmicu na Poljudu! Dinamo ima inicijativu na terenu, prijeti Hajduku, no do sada nisu uspjeli okruniti pogotkom

36′ – Oršić prijeti Hajduku po treći puta, no nažalost opet je neprecizan!

29′ –  ORŠIĆ! SUNCE NAŠE! Ponovno je zaprijetio, no Ljubić je bio na visini zadatka!

25′ – Sreća pa Hajduk nije znao iskoristiti šansu. Opasno je bilo u Dinamovom kaznenom prostoru. Juranović je izveo korner, Modri nisu bili sigurni, no situacija je odlična po nas i dalje!

23′ – Oršić! Sjajno je pucao s kuta kaznenog prostora ali je lopta otišla malo iznad prečke!

15′ – Amer Gojak propušta sjajnu šansu. Na sreću za Hajduk, lopta je prošla pored vratnice.

6′ – Dinamo ima fantastičnu priliku. Hamza je pogriješio, Svatok je morao spašavati i srušio je igrača Dinama na 20-ak metara od vrata Ljubića. Leovac je odlično izveo slobodni udarac, a Hajduk spašava samo vratnica.

2′ – Dinamo dobiva korner, a od samog su početka startali sjajno.