KOSTELIĆ NIJE U DRUGOJ VOŽNJI! Završio na 50. mjestu, na cilju ga dočekale ovacije

Nažalost, previše je zaostajao.

Ivica Kostelić odvozio je svoju, moguće, posljednju utrku na Sljemenu. Nažalost broj 60 na prsima nije mu donio sreću, za vodećim je zaostajao 3.94 sekunde i završio na 50 mjestu.

Svima je jasno da naš kralj snijega neće večeras ponovo stati na skije, oči njegove majke napunile su se suzama, a publika ga je dočekala ovacijama. Za nikog glasnije nisu navijali, a to je i razumljivo. Ipak je on zagrebački dečko i skijačka legenda.

Osvojio je olimpijske medalje i svjetska prvenstva, cijeli njegov život su skije, a unatoč boli on je danas uspio završiti utrku.

Publika je za njega navijala kao da vozi drugu vožnju, kao da se bori za prijestolje i nikome u gledalištu nije bilo bitno to 50. mjesto. Ivica je odvozio najbolje što je mogao s ozirom na stanje u kojem se nalazi njegovo koljeno.

Je li ovo njegov posljednji spust na Sljemenu? Ne znamo. Ali ništa nije gotovo dok Ivica ne kaže da je gotovo.