(VIDEO) Mario Hezonja odigrao utakmicu karijere u NBA

EPA/ERIK S. LESSER

Mario Hezonja je odigrao najbolju utakmicu otkako je u NBA, u porazu svog Orlanda od Detroit Pistonsa 114-110.

Hezonja je bio najbolji strijelac svoje momčadi, odigrao je 31 minutu, a zabio je 28 koševa od čega čak osam trica (šut trice 8/12, šut iz igre 10/18), ugrabio šest skokova te upisao dvije asistencije i tri ukradene lopte. Nikola Vučević je dodao 24 koša, 14 skokova i sedam asistencija.

Najbolji kod Pistonsa bio je Reggie Bullock sa 20 koševa, a Tobias Harris, Reggie Jackson i Anthony Tolliver su svaki ubacili po 17 koševa.

Pistonsi su vodili 60-43 na poluvremenu, na početku zadnje četvrtine zaostatak Orlanda iznosio je 18 koševa, a onda je Magic napravio veliku seriju i došao na 105-100, no Hezonja je tada i promašio važan šut za Magic te je Detroit na kraju ipak slavio.