VELIKI PROPUST CIBONE izvukao ih Krušlin košem u zadnjoj sekundi!

Facebook

Na koncu Cibona je slavila na gostovanju kod Olimpije u Ljubljani s 68:67 (27-13, 12-11, 12-23, 17-20), ali utakmica je bila izuzetno teška i dramatična.

Oba zagrebačka kluba sinoć su se pobrinula da nam pojedu živce. Cedevita sa svojom drugom četvrtinom i ispuštanjem vodstva, a onda i Cibona s prokockanih 20 razlike. Na koncu Cibona je slavila na gostovanju kod Olimpije u Ljubljani s 68:67 (27-13, 12-11, 12-23, 17-20), ali utakmica je bila izuzetno teška i dramatična. Vukovi su u utakmicu ušli odlično i došli brzo do visokog rezultata 35:15, a onda kao da je napad udario u zid. Do kraja utakmice, pogotovo na kraju treće i početkom četvrte četvrtine, domaćini su ušli u seriju od 16:0 i u jednom momentu preokrenuli (52:51).

Na svu sreću Krušlin je bio priseban i odigrao kraj utakmice kako treba i time izvukao Cibonu iz problema. Samo u zadnjoj četvrtini zabio je 12 od 16 koševa koliko je ukupno postigao na utakmici, a pravi triler priredio je pobjedonisnim košem u zadnjoj sekundi.

Uz sjajnog Krušlina kod Cibone je najefikasniji bio i Joksimović s 15 koševa, dok je kod domaćina to je bio Zagorac s 15 koševa. Cibona se trenutno nalazi na sedmom mjestu ABA lige, a ima omjer od 7-10.

>>> HOROR U DRUGOJ ČETVRTINI presudio Cedeviti, Lokomotiv ipak malo prejak (VIDEO)