CIBONA POBIJEDILA ZABOK! Prkačin: ‘Okrećemo se utakmici s Budućnosti’

U 17. kolu HT Premijer lige Cibona je pobijedila Zabok rezultatom 88:68 (21:22, 19:18, 19:19, 29:9).

Najistaknutiji u redovima Vukova bili su Ivan Novačić i Igor Marić, i to svaki po 16 poena.

”Očekivao sam tešku utakmicu i motiviranog protivnika, ali kad smo počeli igrati timsku košarku napravili smo tu veliku razliku koja možda i nije realna. Prvo poluvrijeme loše, sa samo pet asistencija, no utakmicu smo završili s 20 asistencija, znači da smo drugo poluvrijeme odigrali timski i tu timsku igru kapitalizirali. Bili smo sa suženom rotacijom zbog ozljeda Gilberta i Bundovića, ali igrači koji su igrali dali su svoj doprinos ovoj pobjedi”, rekao je trener Cibone Ivan Velić.

”Čestitke igračima Zaboka na zanimljivoj i kvalitetnoj utakmici. Držali su se čvrsto do kraja treće četvrtine, a mi smo prelomili kada je bilo potrebno. Okrećemo se utakmici s Budućnosti jer već sutra putujemo u Podgoricu”, rekao je igrač Cibone Roko Prkačin.

Iduću utakmicu Cibosi igraju u nedjelju, 17.3., kada u 22. kolu ABA Lige gostuju kod Budućnosti u Podgorici s početkom u 19.00 sati.