Cibona lagano do pobjede nad Sonikom! Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu

U 8. kolu HT Premijer lige Cibona je došla do lagane pobjede nad Sonik Puntamikom rezultatom 108:77.

Utakmica je rezultatski bila riješena već u prvom poluvremenu (56-26), a Cibona ju je rutinski i privela kraju. Trener Velić je rasporedio minutažu na sve igrače, osim Josipa Bilinovca koji je pošteđen zbog malih problema s leđima.

U redovima Cibone bilo je šest ‘dvoznamenkastih’ igrača. Mateo Drežnjak je prednjačio sa 23 poena, 6 skokova i 5 asista. Krešimir Radovčić je bio na sto posto realizacije šuta (7-7) sa 18 poena, 3 asista i 2 ukradene lopte, Roko Prkačin već standardno dobar u HT Premijer ligi sa 17 poena, 8 skokova, 2 asista i 3 ukradene lopte.

Minutažu je opravdao i mladi Lovro Gnjidić koji je za 22 minute provedene na parketu postigao 13 poena uz 4 skoka, 2 asista i 3 ukradene lopte, a listu ‘dvoznamenkastih’ zakružili su iskusni Ivan Novačić sa 11 poena, 3 skoka i 3 asista i Toni Nakić sa 10 poena i i 5 skokova.