KAO LIVERPOOL U ISTANBULU! Dinamo se senzacionalno vratio nakon 0:3, Petković briljirao

Dinamo - Istra (Foto: Goran Mehkek / CROPIX)

Dinamo je danas upisao i prvi neriješeni rezultat na pripremama u Sloveniji odigravši sa Spartakom iz Trnave 3:3, s time da je prvih 45 minuta bio pravi očaj.

Naime, osvajač Kupa Slovačke prvi period riješio je s lakih 3:0 protiv prvaka hrvatske, a Čačić je bio jako nezadovoljan obrambenim zalaganjem terceta Theophile-Catherine, Perić i Bočkaj.

Spartak je poveo u 28. minuti kada je Perić skrivio penal, a Milan Ristovskim, mlađi brat dinamovca Stefana, dovodi Slovake u vodstvo. Tri minute kasnije bilo je već 2:0 nakon gola Štefanika, a potop Dinama u prvih 45 minuta zaključio je u 34. minuti Koštrna.

Povratak Dinama

Malu nadu Dinamu vratio je Menalo u 38. minuti kada je smanjio na 3:1, da bi Čačić u poluvremenu promijenio formaciju, ubacio sedmoricu novih igrača i Dinamo je zadominirao terenom.

U 49. minuti Bruno Petković ponovno briljira i smanjuje na 3:2 za Spartak, a u 90-oj minuti Petković odlično ostavlja loptu za Emrelija, koji na svoj 25. rođendan postiže pogodak za konačnih 3:3.