Kalinić DEMOLIRAO Inter (VIDEO)

Facebook

Hat-trick Kalinića na gostovanju Fiorentine kod Intera u Milanu u 6. kolu Serie A.

Novi “killer” Hrvatske reprezentacije u sinoćnoj utakmici svoje Fiorentine s Interom postigao je hat-trick, izborio jedanaesterac i iznudio prekršaj za crveni.

Napadačima je gotovo ispunjenje sna odigrati ovakvu utakmicu. Kalinić je već u samom startu utakmice iznudio jedanaeterac kada ga je vratar Intera, Handanovič, sapleo po u trenutku primanja lopte. Precizan je bio Iličić. Vratio je, može se reći, Iličić Kaliniću za prvi pogodak tako što je njegov top s 25 metara Handanovič nespretno odbio ravno na svoju gol liniju, a Kalinić je već bio na lopti i postigao svoj prvi gol na utakmici.

Svega pet minuta kasnije Alonso je prošao po lijevoj strani i ubacio Kaliniću u peterac, hladnokrvan je bio Kalinić, 3:0 za Fiorentinu. Niti deset minuta kasnije, opet Kalinić u centru pozornosti. Zbog povlačenja za dres Kalinića, Interov stoper Miranda poslan je u svlačionicu.

Na novi pogodak čekalo se do drugog poluvremena kada je Inter preko Icardija smanjio na 3:1 u 60′. Za potpuni potop pobrinuo se Kalinić u 76′, prvo je gurnuo Iličića u jedan na jedan situaciju, ali Slovenac je odlučio vratiti mu loptu, Kalinić je ostao gotovo sam i zabio svoj treći pogodak.

Uz Kalinića igrao je i Milan Badelj, također vrlo dobro, dok je kod Intera Perišić igrao do 64′ i nije baš previše pokazao. Brozović je ušao u 78′.

Rezultati 6. kola Serie A:

Nedjelja:

Inter – Fiorentina 1-4 (Icardi 60′ / Iličić 4′, Kalinić 18′, 23′, 77′)
Genoa – Milan 1-0 (Džemaili 10′)
Bologna – Udinese 1-2 (Mounier 31′ / Badu 61′, Zapata 85′)
Sassuolo – Chievo 1-1 (Defrel 3′ / Paloschi 24′)
Torino – Palermo 2-1 (Lopez 45′, Benassi 48′ / Gonzalez 71′)
Verona – Lazio 1-2 (Helander 33′ / Biglia 63′ , Parolo 86′)

Subota:

Napoli – Juventus 2-1 (Insigne 26′, Higuain 62′ / Lemina 63′)
Roma – Carpi 5-1 (Manolas 24′, Pjanić 28′, Gervinho 31′, Salah 51′, Digne 68′ / Borriello 34′)