KAKVA POBJEDA! Vatreni totalno rasturili Škote, ova je tekma bila maestralna. Hrvatska, najbolji smo!

To je to, pobjeda je naša! Hrvatska totalno raspametila Škotsku, Vatreni su nam večeras priredili takvo veselje!

85′ – S ovim rezultatom i s trenutnim stanjem na utakmici na Wembleyju gdje Engleska ima 1:0 protiv Češke, Hrvatska ide dalje s drugog mjesta u skupini D!

77′ – Perišić je fantastično pucao glavom i približio je Hrvatsku pobjedi nakon kornera koji je izveo Luka Modrić! Hrvatski majstori danas blistaju, ovo je užitak gledati!

77′ – GOOOOLLLLLLL!!!! Ivan Perišić dovodi Hrvatsku do 3:1, BRAVO HRVATSKA!

76′ – Luka Ivanušec zamijenio je prvog hrvatskog strijelca Nikolu Vlašića.

75′ – Kovačić je probao s ruba kaznenog prostora, ali bilo je to preslabo za Marshalla. Otvarao se šut, šteta što Mateo nije zahvatio loptu kako je htio…

71′ – Dalić je obavio dvije izmjene. Andrej Kramarić ušao je umjesto Petkovića, a Borna Barišić dolazi do prvih minuta na ovom Euru nakon što je zamijenio ozlijeđenog Gvardiola.

62′ – Hrvatska je gurnula Škote u zaostatak novom izvrsnom akcijom! Na njezinom kraju, Kovačić je pronašao Modrića, a kapetan Vatrenih je fantastično vanjskim dijelom noge neobranjivo pogodio škotski gol! Fantastično!

62′ – GOOOOLLLLLLL!!!! Kakva majstorija Luke Modrića, HRVATSKA PONOVNO VODI!

59′ – Sjajna šansa za Škotsku! McGinn je na desnoj strani kaznenog prostora bio blizu gola nakon ubacivanja slijeva, ali nije dobro zahvatio loptu i Hrvatska se spasila!

56′ – Hrvatska je ponovno zaprijetila, Perišić je pobjegao nakon dodavanja Modrića i stavio je Marshalla na veliko iskušenje, ali pokazalo se da je Perišić pritom bio u zaleđu. Ovo je izgledalo jako obećavajuće!

55′ – Hrvatska je nastavila s pritiskom, u njemu se otvorila šansa za Gvardiolov udarac malo izvan kaznenog prostora, ali bilo je to preslabo za Marshalla.

50′ – Kakva šansa za prozvanog Gvardiola! Ušao je u prazan prostor iz drugog plana i bio je pred Marshallom nakon što ga je pronašao Vlašić, ali Gvardiolovo primanje lopte nije bilo dovoljno dobro i škotski golman uspio je spasiti svoju momčad!

48′ – Hrvatska treba gol, treba ga i Škotska, a nedugo po kretanju s centra u drugom poluvremenu Gvardiol je pod pritiskom izgubio dvije lopte na svojoj lijevoj strani.

46′ – Ušli smo u drugih 45 minuta utakmice u Glasgowu nakon prvotnog izjednačenja.