KAKAV POČETAK SEZONE ZA KRAMARIĆA! Zabio hat-trick, odlučio pobjednika golom u 93. minuti!

Tamo gdje je stao prošle sezone kada je u posljednjem kolu Bundeslige zabio četiri gola Borussji Dortmund, Andrej Kramarić je nastavio danas u prvom kolu nove sezone.

Hrvatski napadač zabio je hat-trick u gostujućoj 3:2 pobjedi protiv Kölna. Prvi je zabio u 4. minuti nakon greške domaće obrane, drugi u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena iz penala, a treći u 93. minuti za pobjedu 3:2.

Borna Sosa s klupe je gledao domaći poraz Stuttgarta 2:3 od Freiburga.

Uspješni gosti bili su i Hertha koja je s 4:1 slavio u Bremenu, te Augsburg koji je s 3:1 pobijedio kod Union Berlina

Eintrach Frankfurt i Arminia su odigrali bez pobjednika 1:1.

Dejan Lovren odradio je 90 minuta u remiju Zenita 1:1 kod Urala. Aktualni prvak i dalje je vodeći sa 17 bodova nakon osam kola.

U drugom kolu turskog prvenstva Denizlispor Roberta Prosinečkog stigao je do prvog boda u sezoni odigravši 0:0 protiv prošlosezonskog doprvaka Trabzonspora, iako je od 68. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Sacka.