KAKAV DERBI! Hat-trick Gavranovića na Maksimiru za pobjedu Dinama!

Derbi dvije vodeće momčadi HNL-a u osmom kolu ispunio je očekivanja, a u sjajnoj utakmici Dinamo je 3:2 pobijedio Goricu.

Do 32. minute odolijevali su gosti napadima Dinama, a onda su Plavi i u četiri minute uz dva gola Gavranovića stigli do 2:0.

Gorica se u igri vratila u 47. minuti kada je Mudrinski iskoristio lošu reakciju Livakovića i Theophile-Catherinea pa zabio za 1:2.

Samo četiri minuta kasnije već je bilo 2:2, a strijelac je bio Hamad koji je driblinog prevario čuvara, pa pogodio pokraj nemoćnog Livakovića.

Ipak, u 67. minuti Dinamo stiže do novog vodstva kada gol s pet metara hat-trick kompletira Gavranović.

Dinamo je tako na vrhu s 19 bodova, tri više od Gorice, no Plavi imaju i utakmicu manje.