HRVATSKI OBRAČUN U AMERICI: Toranj Clippersa bolji od krila Knicksa, želimo još ovakvih borbi!

Košarkaši Los Angeles Clippersa slavili su na gostovanju kod New York Knicksa sa 124-113 u prvoj utakmici nedjeljnog programa u NBA ligi, a u obračunu dvojice košarkaša, Ivice Zubca i Marija Hezonje, bolji je bio centar gostiju.

Obojica su bili članovi početne postave svojih momčadi. Zubac je u igri proveo 20 minuta te za to vrijeme postigao 10 koševa uz šut 4/5, imao 10 skokova, jednu asistenciju i jednu blokadu. Hezonja je bio na parketu 25 i pol minuta, ubacio je šest poena šutirajući 2/9 iz igre, za tricu 0/3, a tome je dodao još pet skokova, tri asistencije i jednu blokadu.

Clipperse su do 44. pobjede u sezoni predvodili Lou Williams sa 29 koševa i sedam asistencija, Danilo Gallinari sa 26 poena i osam skokova te Montrezl Harrell sa 24 koša. U 60. ovosezonskom porazu Knicksa Emmanuel Mudiay je postigao 26 koševa, a DeAndre Jordan imao 20 poena i 13 skokova.