HITNA POMOĆ JE STIGLA NA MAKSIMIR! Nesretni ‘Goričan’ se srušio na travnjak i vikao “It’s broken”

Kakva drama na Maksimiru! Joey Suk, 31-godišnjeg nizozemskog veznog igrača u dresu Gorice, gadno se ozlijedio na terenu! Strahuje se i da je slomio nogu.

Dramatičan je to trenutak na kraju tjedna kada je Dinamo s 1:0 svladao Goricu u 26. kolu hrvatskog prvenstva. Time se zagrebački klub vratio na prvo mjesto na ljestvici, s dva boda prednosti pred drugoplasiranim Osijekom, uz utakmicu manje.

Gorica je i dalje na trećem mjestu, sada s 12 bodova zaostatka za Dinamom.

Utakmicu na Maksimiru riješio je gol Brune Petkovića u 47. minuti. Petković je na početku drugog poluvremena zabio glavom nakon centaršuta Stefana Ristovskog s desne strane, na završetku akcije u kojoj je ranije sudjelovao i Luka Ivanušec.

Goricu zabrinula ozljeda nizozemskog veznjaka

Poslije gola, ranu fazu drugog poluvremena obilježila je i ozljeda Joeyja Suka, 31-godišnjeg nizozemskog veznog igrača u dresu Gorice.

“It’s broken”, vikao je veznjak.

Suk je ostao ležati nakon što je u jednom dvoboju potkoljenicom udario u nogu Dinamovog Marijana Čabraje, strahuje se da je došlo do loma, a nesretnog Nizozemca je s mjesta nesreće odvela hitna pomoć.

Stativa Gorice u završnici utakmice

Gorica je u nastavku drugog dijela tražila izjednačenje. Najopasniji je bio Matar Dieye, kojem je u 55. minuti opasni udarac glavom obranio Dominik Livaković.

Matar je u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice pogodio i stativu. Gorica je imala sjajnu šansu za izjednačenje, ali na kraju utakmice ipak se veselio Dinamo.