(FOTO/VIDEO) POMAHNITALI ŠPANJOLCI IPAK SU BILI JAČI! Vatreni se vraćaju kući s gorkim okusom u ustima

Tekma je gotova, Španjolci su poveli s 5:3.

114′ – Zlatko Dalić iskoristio je priliku za dodatnu izmjenu koja je stigla u produžecima. Luka Ivanušec ušao je umjesto Modrića kojeg su hrvatski navijači ispratili s terena skandirajući njegovo ime.

106′ – Prvi dio produžetaka nije bio sretan Vatrenima, a drugi je počeo sjajnom šansom! Imao ju je Ante Budimir, ali pucao je pokraj gola.

103′ – GOL! Španjolci su zabili novi gol u kratkom periodu, Hrvatska ponovno pada. Zabio je Mikel Oyarzabal.

100′ – GOL! Španjolska ponovno vodi. Zabio je Alvaro Morata nakon što je lopta došla do njega poslije pogreške Josipa Brekala.

97′ – Sada se sve otvorilo, Olmo je zaprijetio na drugoj strani, ali u blok hrvatske obrane!

96′ – Pa kako OVO nije bio vodstvo za Hrvatsku! Kramarić je imao ‘zicer’ u blizini gola, ali španjolski golman Simon uspio je zaustaviti čistu priliku za hrvatsko vodstvo!

92′ – Kakva šansa za Oršića! Pucao je malo s lijeve strane na rubu kaznenog prostora, otišlo je iznad gola!

91′ – Ušli smo u produžetke, idemo Hrvatska!

90’+6 – Odluka će pasti u produžecima, kakva utakmica na Parkenu!

90’+2 – Pašalić je zabio glavom nakon sjajne akcije i asistencije Mislava Oršića, BRAVO HRVATSKA!

90’+2 – GOOOOOOOOLLLLL! Mario Pašalić vraća HRVATSKU, imamo 3:3!

90’+1 – Kramarić je u prvoj od šest minuta nadoknade pobjegao španjolskoj obrani i pucao kraj gola, ali bio je u zaleđu.

90′ – Traje pritisak Vatrenih, gol je značio jako puno!

85′ – Oršić je u velikoj gužvi reagirao izvrsno i poslao je loptu iza Simona, Hrvatska je ponovno u igri!

85′ – GOOOOOOOOLLLLL! Vraća se nada za Hrvatsku, Mislav Oršić zabio je za smanjenje na 3:2!

79′ – Dalić je obavio posljednje dvije izmjene. Ušli su Ante Budimir i Mario Pašalić, a iz igre su povučeni Kovačić i Vlašić.

77′ – Danas odlični Torres zabio je gol za španjolsko povećanje prednosti u akciji u kojoj je Hrvatska stajala i gledala što se zbiva. Španjolski strijelac pobjegao je Gvardiolu koji ga nije uspio zaustaviti u pokušaju starta, a realizacija pokraj Livakovića nakon toga nije bila problem za Torresa.

77′ – GOL! Strijelac je Ferran Torres, Španjolska ima 3:1 i stigla je korak do četvrtfinala.

74′ – Brekalo je zamijenio Juranovića, izgleda da će Hrvatska u završnicu utakmice ući u formaciji 3-5-2.

72′ – Španjolci su zabili, Morata je poslao loptu u mrežu, ali iz čistog zaleđa koje je odmah i dosuđeno.

69′ – Kramarić je pobjegao po lijevoj strani, a Simon je ponovno obranio – no, ne bi bilo gola ni da je Hrvatska zabila, dosuđeno je zaleđe…

67′ – Kakva šansa za Hrvatsku! Joško Gvardiol pucao je s lijeve strane 16-erca, Simon je to obranio pokazujući sjajni refleks!

67′ – Mislav Oršić ušao je umjesto Rebića.

64′ – Hrvatska se teško podiže nakon primljenog drugog gola. Navijači se ne daju, pokušali su pjesmom podignuti Vatrene odmah nakon gola, ali Španjolci su sada u situaciji u kojoj pritisak više nije na njihovim leđima i neće biti lako.

57′ – Azpilicueta je nakon centaršuta danas jako raspoloženog Ferrana Torresa ubilježio svoj prvi gol za Španjolsku i osigurao je svojoj reprezentaciji preokret nakon rezultatskog minusa.

57′ – GOL! Cesar Azpilicueta doveo je Španjolsku u vodstvo. Azpilicueta je zabio glavom, utrčao je ispred Gvardiola i Livaković tu nije mogao puno.

55′ – Dok smo u ranoj fazi drugog dijela, pogledajte kako je izgledao hrvatski gol za vodstvo – ovdje.

52′ – Evo i prve prijetnje Španjolaca u drugom poluvremenu. Torres je prebacio do Sarabije koji je bio na desnoj strani, jedini španjolski strijelac pokušao je vratiti loptu u sredinu, ali Livaković je bio blizu i riješio je tu opasnost.

49′ – Hrvatska je u ranoj fazi drugog dijela probala zaprijetiti Španjolcima u kontri. Vlašić je povukao loptu, ali malo mu je pobjegla i protivnička momčad ga je zaustavila.

46′ – Ušli smo u drugih 45 minuta.