(FOTO) NESPORTSKO PONAŠANJE Brutalno se potukli treneri domaćina Velike Gorice i Hajduka

Tuča trenera juniora HNK Gorica i HNK Hajduka (Foto: Screenshot)

Neobičan nesportski incident dogodio se poslijepodne na gostovanju Gorice kod Hajduka. U 57. minuti došlo je do fizičkog obračuna između trenera iz Velike Gorice i Splita, a sve je počelo, prema navodima Dnenika.hr, kada je trener Gorice Sven Raić došao do klupe domaćina po loptu, da bi mu je trener Hajdukovih golmana snažno dobacio, što je, čini se, bacilo iskru na tinjajući plamen sportskog rivalstva.

Delegat Robert Balen u svom izvještaju s utakmice napisao je kako “u 60 minuti dolazi do napuštanja tehničkog prostora domaćeg trenera S.R. prema klupi HNK Hajduka i fizičkog naguravanja i udaranja s glavnim i pomoćnim trenerom”.

Uslijedio je prekid utakmica, a morala je reagirati i redarska služba, stoji u zapisniku s utakmice, a utakmica je završila rezultatom 0:1 u korist velikogoričkih juniora.