(FOTO) ) KATASTROFALNI UVJETI: Nogometaši Dinama i Intera DOSLOVNO plivali po travnjaku

Igor Kralj/PIXSELL

Čudo je da se utakmica uopće održala s obzirom na vremenske uvjete.

Dinamo i Inter susreli su se u subotu u Zaprešiću, gdje su Modri pokupili nove bodove. Momčad iz Maksimira pobijedila je rezultatom 3:1, a zaista je čudo što se utakmica uopće odigrala i što se nitko nije ozlijedio.

Naime zaprešički travnjak bio je potopljen, a nogometaši su doslovno plivali po igralištu.

Ipak, bio je to dobar dan za Dinamo, već u trećoj minuti napadao je Olmo, a loptu je u mrežu poslao Heriquez. Samo deset minuta kasnije, isti scenarij, drugačiji glumci. Moro je pucao, a lopta se odbila od Soudanija i zatresla Interovu mrežu.

Cjelodnevna kiša uništila je travnjak do neprepoznatljivosti, a nogometaši su mogli jedino žonglirati s loptom u zraku. To su gledatelji i dobili umjesto dobrog starog nogometa. Valja spomenuti da je na tribina bilo 500 upornih koji nisu željeli da im kiša pokvari doživljaj.

Iako se Dinamo bolje snašao u toj kaljuži, i Inter je uspio zabiti. U 32. minuti zabio je Šarić i smanjio razliku na 2:1.

Gol za konačan retultat zabio je Doumbia u 55. minuti i već je pomalo svima bilo jasno da Inter to neće dostići te da bespotrebno kisnu.