DRAMA NA RUJEVICI Nakon gubitka od 3:0 na poluvremenu Dinamo osvojio bod

U derbiju 12. kola HT Prve lige Dinamo je velikim preokretom na Rujevici izborio bod odigravši 3-3 protiv Rijeke, iako je domaća momčad nakon prvog poluvremena vodila sa 3-0.

Josip Drmić je u 7. minuti postigao svoj prvi pogodak preciznim udarcem sa 18 metara. Isti je igrač u 38. minuti poslao loptu u mrežu nakon što ju je kratko odbio Livaković obranivši udarac Vučkić. U 41. minuti je Darko Velkovski na ubačaj Roberta Murića glavom svladao Livakovića za 3:0.

Dinamo je proigrao u drugom poluvremenu i do 65. minute nadokanadio dva od tri pogotka zaostatka, a oba je iz kaznenih udaraca postigao Bruno Petković – prvi u 58., a drugi u 65. minuti. Konačnih 3:3 postavio je Komnen Andrić u 82. minuti. Tako je

Rijeka zadržala bod prednosti u odnosu na Dinamo, ali aktualni prvak ima utakmicu manje.