Dojam dobar, ali ne i rezultat: PPD Zagreb poražen na gostovanju u Njemačkoj

Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb odigrao je najbolju utakmicu ove sezone no ni to mu nije bilo dovoljno da uzme bodove na sjeveru Njemačke kod Flensburga te je poražen rezultatom 20:17.

Zagreb je pružio dobar otpor te je na poluvremenu imao rezultat 10:10 protiv njemačkog prvaka. U samu završnicu, posljednjih 10 minuta, ušli su sa samo jednim golom zaostatka no tada se Flensburg diže te im bježi na tri gola razlike što su sačuvali do kraja.

Kod Zagrebaša najefikasniji bili su kapetan Zlatko Horvat sa 5 pogodaka te Matej Hrstić sa 3, dok su kod domaćih najbolji bili Johannes Golla s 5 golova te Goran Johannessen sa četiri.

Ovo je četvrti poraz u nizu Zagreba u ovogodišnjoj Ligi prvaka čime drže zadnje mjesto na ljestvici bez ijedne pobjede te se prolazak u sljedeću fazu natjecanja čini jako daleko.