DOBRE VIJESTI ZA DINAMO: Ozljeda napadača Milana pred gostovanje u Zagrebu

Sinoć je sljedeći protivnik Zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka Milano, lagano pobijedio slabašnu Monzu 4:1, a strijelac prva dva gola bio je španjolski napadač Brahim Diaz.

No problemi za raspucanog napadača Talijana pojavili su se početkom drugog poluvremena, te je Diaz u 53. minuti napustio travnjak.

Kako piše Gazzetta dello Sport, Diaz je napustio travnjak zbog problema s gluteusom, ali ozljeda nije teže naravi.

Propušta Dinamo

Iako ozljeda nije teže prirode Talijani naglašavaju kako će se teško napadač Milana oporaviti do utorka, kada crveno-crni gostuju na Maksimiru.

“72 sata je kratak, jako kratak period za oporavak kada je riječ o mišićnim ozljedama, čak i kada su blaže ozljede u pitanju. Uvijek postoji rizik od pogoršanja ozljede”, razmišljanja je Gazzetta dello Sport.

I trener Milana Stefano Pioli potvrdio je kako je Diazova ozljeda lakše prirode, ali mogla bi ga udaljiti od nastupa u Zagrebu.

Dinamo i Milano imaju po četiri boda i pobjednik sraza u utorak vjerojatno će osigurati nastavak natjecanja u Europa ligi na proljeće, a u slučaju neriješenog rezultata sve će biti otvoreno do zadnjeg kola.