Ponovo mukom do bodova: Dinamo u tvrdoj utakmici odnio tri boda iz Zaprešića

U susretu 32. kola Prve HNL Dinamo je teže negoli je očekivano osvojio tri boda u Zaprešiću porazivši zadnjeg Intera sa 1-0.

Međutim, “modri” su pružili još jednu blijedu partiju, a pitanje pobjednika razriješio je gol Maria Ćužea u 61. minuti kojem je to bio debitantski pogodak za prvu momčad Dinama.

Nakon slabih pola sata bez previše uzbuđenja, prvu priliku imao je Dinamo u 35. minuti. Oršić se sjurio prema golu i zabio, ali je suđeno zaleđe.

Samo tri minute kasnije domaćin je imao veliku priliku, no vratar Zagorac je odlično reagirao ispred Mamuta.

Dinamo je poveo u 61. minuti golom Maria Ćužea na asistenciju Mislava Oršića. Deset minuta kasnije Gojak je umalo zabio za 2-0, no pogodio je okvir gola.

Bila je to prva Dinamova pobjeda nakon dva remija bez golova, dok je Inter upisao već 11. uzastopni poraz.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 76 boda, Lokomotiva je druga sa 57 bodova, Hajduk ima 54, Osijek 53, a Rijeka 52 boda. Gorica je šesta sa 46 bodova. Zadnja dva mjesta drže Istra 1961 sa 23 i Inter sa 17 bodova.