(FOTO/VIDEO) DINAMO POBIJEDIO RIJEKU 3:1! Modri pobjegli na +17

Dinamo i Rijeka od 17:30 igrali su 24. kolo Prve HNL na zagrebačkom Maksimiru.

Na sjevernoj tribini okupili su se navijači Dinama i navijali za svoj najdraži klub.

Pozdravili su igrače Dinama i Rijeke velikim pljeskom.

U šestoj minuti za Rijeku zabija Jakov Puljić, i to u donji desni kut.

Gol Dinama za izjednačenje dogodio se u 42. minuti, a zabio ga je Mario Gavranović i time se upisao u listu strijelaca.

U prvom poluvremenu liječnička pomoć je dosta morala ulaziti u teren, i to zbog Dinamovih igrača Šituma i Gavranovića, no nije se dogodila nikakva ozbiljna ozljeda.

Sa sjevernih tribina mogli su se čuti pogrdni nazivi za suprotnu momčad poput ‘Riječke pičke’ i drugih. Spiker ih je upozorio da ne koriste takve riječi jer je klub Dinamo već više puta ove godine kažnjavan zbog toga, no bez obzira na to navijači su nastavili.

Pogledajte video u nastavku:

U 55. minuti Dino Perić zabija za vodstvo Dinama 2:1. Damian Kodzior je izvodio slobodan udarac, a Perić se visoko podigao i poslao loptu glavom, iz peterca, u donji desni kut.

Na južnoj tribini, gdje se nalaze navijači Rijeke, krenula je bakljada.

U 69. minuti, za novo vodstvo Dinama, zabija Nikola Moro. Primio je loptu u šesnaestercu koju je poslao Atiemwen i smireno ju zabio u donji desni kut.

Navijači Dinama, nakon Morina gola, slavili su kao da je utakmica gotova i započela je bakljada i na sjeveroj tribini.

Utakmica je završila pobjedom Dinama i time su Modri i dalje ostali na prvom mjestu u tablici s ukupno 61 bodom, a Rijeka je i dalje druga s 44 boda.