Iznenađenje na Maksimiru: Dinamo izgubio od kluba iz predgrađa

U prijateljskoj pripremnoj utakmici pred nastavak Prve HNL nogometaši Gorice su na stadionu u Maksimiru svladali domaći Dinamo s 3-2 (1-1).

Dinamo je poveo golom Majera (20), a prije odlaska na odmor poravnao je Suk (39). U nastavku su Ndiaye (61) i Golubickas (79) odveli Goricu do prednosti od 3-1 da bi Ćuže (83) ublažio poraz Dinama.

Modri su u ovoj utakmici igrao u pomlađenom sastavu jer je u petak također u Maksimiru igrao i protiv Osijeka.

DINAMO: Josipović – Moharrami, Šutalo, Franjić, Leovac – Moro – Hajrović, Majer, Ivanušec, Marin – Petković (od 73. minute: Krkalić – Hrvoj, Leš, Kim H., Juričšić – Burton – Ćuže, Krizmanić, Julardžija, Karrica – Šipoš (od 90. Barišić). Trener: Igor Jovićević.