DRUGA MOMČAD DINAMA IZBORILA POLUFINALE! U Londonu pobijedili jakoga protivnika

Dinamo ne prestaje oduševljavati! No, nije riječ o momčadi Nenada Bjelice, već o onoj drugoj koju vodi Igor Jovičević.

Dinamo je u četvrtfinalu U-23 Premier League International Cupa protiv Tottenhama slavio 1:0 golom Ćužea nakon prekrasne akcije u 62. minuti. S tom je pobjedom Dinamo izborio polufinale ovoga natjecanja.

Dinamo je cijelu utakmicu dominirao, bio je puno bolji od slavnog domaćina, a posebno su u drugom poluvremenu pokazali domaćinu kako se dobar nogomet igra u Zagrebu.

Modri će u polufinalu igrati protiv Readinga koji je ponedjeljak izbacio Manchester United s 3:1.

International Premier League Cup je natjecanje pod pokroviteljstvom engleske Premier League u kojoj pravo nastupa imaju igrači do 23 godine, a pravo nastupa imaju i tri starija igrača. Ova liga je osnovana 2014. godine, a u ovogodišnjem natjecanje sudjelovalo je ukupno 24 momčadi iz 8 nacionalnih saveza.

Polufinale su zasad izborili Dinamo i Reading, a za preostala dva mjesta u polufinalu igrat će Southampton U-23 protiv Villarreala B i Leicester U-23 protiv Bayerna 2.