DINAMO SPREMAN ZA BENFICU! U prijateljskoj utakmici pobijedio slovensku Krku 3:0

Dinamo je danas na pomoćnom igralištu na Maksimiru u prijateljskoj utakmici, zatvorenoj za javnost, pobijedio slovensku Krku s 3:0.

Bjelica je ovu utakmicu iskoristio kao zagrijavanje za Benficu u četvrtak pa su priliku dobili igrači koji nisu bili u prvom planu u jučerašnjem ligaškom susretu s Lokomotivom (1:1).

Strijelci za Dinamo bili su Gavranović u osmoj minuti, Moharrami u 72. te Filip Mihaljević u 75.

Devet igrača iz prvog sastava danas je igralo (Zagorac, Lešković, Rrahmani, Musa, Šitum, Kadzior, Gojak, Gavranović i Moharrami), ali i nekoliko juniora. Većina igrača iz prve momčadi odigrala je oko 60 minuta.

Najbolji dojam u redovima Modrih ostavili su Mario Gavranović, dominantna figura u sredini terena bio je Amer Gojak, a dobar je bio i Mario Šitum koji je odradio velik posao za dva gola Dinama.

Za Dinamo su od prve minute igrali Zagorac, Moharrami, Lešković, Rrahmani, Musa, Kočar, Kadzior, Gojak, Ernst, Šitum, Gavranović, a šansu su još dobili Jurić, Tomašković, Župan, Marin, Mihaljević.