Dinamo među 16 najboljih! Modri pred 30.000 gledatelja demolirali češkog prvaka

Dinamo Zagreb u maestralnoj je predstavi 3:0 pobijedio Viktoriju Plzen i plasirao se u osminu finala Europske lige.

Pogotke za Modre postigli su Mislav Oršić (15), Emir Dilaver (34) i Bruno Petković (73). Igrači češke ekipe nisu imali nikakve šanse. Dinamo je otpočetka uspostavio inicijativu i čitavu utakmicu do zadnje minute držao pod kontrolom.

Igrači gostiju bili su nervozni zbog nemogućnosti pružanja otpora našem prvaku. Stoper Limbersky pocrvenio je u 87. minuti susreta.

Pocrvenio je i Dinamov trener Nenad Bjelica retkraj poluvremena jer je igrača gostiju povukao za dres uz aut liniju.

Maksimir će slaviti dugo u noć, a Dinamo već sada može razmišljati o sljedećem protivniku.

U sljedećem krugu je sve velikan do velikana, no Dinamo se s ovakvom igrom ne treba nikoga bojati!