DINAMO I LOKOMOTIVA PODIJELILI BODOVE! Vratnica spasila Modre od poraza u sudačkoj nadoknadi

U susretu 23. kola Prve HNL Lokomotiva i Dinamo su odigrali 1-1.

Dinamo je prvi zaprijetio. U osmoj minuti Komnen Andrić je pogodio vratnicu nakon Oršićeva ubačaja. Samo minutu kasnije do gola je mogla i Lokomotiva. Jakić je poslao povratnu loptu do Uzunija koji je imao čisti zicer, ali je Livaković sjajno obranio. Dinamov vratar je odlično reagirao i u 58. minuti na udarac Radonjića s 20-ak metara.

Dinamo je poveo u 72. minuti nakon lijepe akcije koju je pogotkom okrunio Dani Olmo. Stojanović je ubacio povratnu loptu s krila, a Španjolac lijepo pogodio. Na sličan način Lokomotiva je izjednačila u 79. minuti. Lecjaks je sjajnom povratnom loptom uposlio Uzunija koji je odlično pogodio za 1-1. U posljednjim trenucima susreta domaćin je mogao i do pobjede. Lecjaks je još jednom odlično ubacio, Maružin je pucao, no pogodio je vratnicu.

Na ljestvici vodi Dinamo s 58 bodova, Rijeka na drugom mjestu ima 44 boda, Osijek je treći s 40 bodova, a zatim slijede Lokomotiva (37), Gorica (35) i Hajduk (31). Na začelju je Rudeš s četiri boda.