DINAMO RAZVALIO VARAŽDINCE! Dečki napravili show na Maksimiru i doveli Plave na čelo HNL-a

Dinamo će u 2021. ući kao vodeća momčad HNL-a!

Danas su Plavi u 16. kolu HNL-a na Maksimiru s uvjerljivih 4:0 slavili protiv Varaždina.

Dinamo je poveo u 23. minuti kada je Petković sjajno podvalio za Oršića koji fantastično iskosa s lijeve strane s 15 metara pogađa u suprotne rašlje.

Samo sedam minuta kasnije već je 2:0, a strijelac je ovog puta bio Petković koji zabija snažnim udarcem iskosa s desne strane.

U 52. minuti još se jednom zatresla mreža gostiju, no ovog puta gol je poništen zbog zaleđa.

Do 3:0 Dinamo je stigao u 79. minuti drugim golom na utakmici Petkovića, ovog puta iz penala. Konačnih 4:0 u sudačkoj nadoknadi postavlja Hajrović.

Dinamo je vodeći s 33 boda, koliko ima i Osijek, no Plavi imaju čak dvije utakmice manje. Varaždin je deveti s 12 bodova.