DINAMO-RAPID: Modri se osvetili za Beč! Sjajan poklon Boysima za rođendan!

68′ – Ljubičić se našao u dobroj prigodi, ali Livakovića dobra reakcija odnosi loptu, spašava Dinamo.

67′ – Od izbrojanih 7835 gledatelja, gotovo pola ih je na Sjevernoj tribini.

63′ – Izvanredno pucanje Oršića iz slobodnog udarca, ali pogodio u stativu. Milimetri su obranili Rapidova vrata!

62′ – Prekršaj Querfelda na Andriću.

57′- Dinamo dominira u posjedu lopte. Drugo poluvrijeme za sada pod kontrolom Modrih. Počela i bakljada Boysa. Malo manje od 8000 gledatelja na stadionu Maksimir.

53′ –  Oršić proigrao Andrića na drugoj stativi. bio je sam, ali loše je reagirao.

52′ – Fantastično ubacivanje Mišića, ali proletjelo kraj Andrića.

50′ – Petković i Oršić krasno kombinirali. Oršić gurnuo loptu na lijevu stranu do Franjića, ali Franjić prejako ubacuje.

46′ – Hitrim doigravanjem, drugo poluvrijeme započelo je intenzivno. Schick ušao umjesto Arasea za Rapid. Petković ostao u igri.

Poluvrijeme: Dinamo zadržao 2:1. Briga oko Petkovićeve ozljede ususret drugoj polovici okršaja.

44′ – Odlična prilika za Ivanuševca, ali Bečani se vratili prije pogotka.

43′ – Karma dostigla Karu. Theophile zaradio žuti karton, prva kazna u utakmici. Slobodni udarac za Rapid, izvodi Kara. Izbjegnuta opasna situacija pred Dinamovim vratima.

42′ – uslijed sjajne atmosfere na Maksimiru, BBB-ovci predstavili fantastičan rođendanski transparent. Modri nastavljaju dobru igru.

41′ – Kara skršio Teophila. Dinamov igrač vješto sklonio ruke kako bi izbjegnuo dodatne povrede.

34′ – Modri zabili gol!!!! Andrić za 2:1 i vodstvo Dinama.

31′- Aiwu gurnuo Petkovića i oborio ga na pod. Slobodan udarac za Dinamo. Rapid gurnuo u kut, iz kuta puca Oršić. Vrlo blizu ali nedovoljno za prijelaz u vodstvo.

30′ – Nakon slobodnog udarca za Rapid, bečka momčad počinje uzvraćati. Dinamo se ipak drži.

28′- Prilika za Franjića!!!! Prerano pucanje, ravno u ruke Rapidovog vratara.

22′ – Dinamo se probudio nakon izjednačenja. Igra konstatno na Rapidovoj polovici, s nekoliko prilika za vodstvo Modrih.

21′ -Querfeld mijenja Moormana, prva zamjena utakmice.

20′ – Lijepa kombinacija Petkovića, Franjića i Oršića, ali Oršić nije došao do lopte.

18′ – Zastoj igre zbog ozljede Rapidovih igrača. Igra se ubrzo nastavila. Šutalo ima loptu.

16′ – Prekršaj nad Moharamijem. Modri kreću novi nalet. Mladom Moormanu pukla arkada u sudaru sa suigračem Aiwuaom. Bečka momčad s dva igrača manje.

12′ – Dinamo uzvraća udarac! Oršić poveo loptu i dodao Petkoviću koji s desna hladno i odmjereno pogađa u vrata Rapida za 1:1

7′ – Rapid poveo 1:00 protiv Dinama. Franjić je bio daleko iza obrane, a Ljubičić je uposlio Knasmullnerua koji se dobro snašao i probio obranu Modrih.

5′ – Fantastična atmosfera na Maksimiru od samog početka!

2′ – Austrijanci su krenuli s nezgodnom loptom prema Knasmullneru, ali je Franjić dobro reagirao.

Danas u 21 sat započeo je uzvratni dvoboj Dinamo Zagreba protiv bečkog Rapida na zagrebačkom Maksimiru. Podsjetimo, Dinamo je izgubio protiv Rapida na njihovom terenu 2-1, a ranijim porazom od West Hama 0-2, Modri su si otežali put do europskog proljeća. Nadu ipak budi podsjećanje na uvjerljivu pobjedu 3-0 protiv belgijskog Genka, te se večeras očekuje vrlo uzbudljiva utakmica za drugo mjesto u skupini H. Pobjeda je jedina opcija.