Blijeda igra Dinama: Bez pobjede protiv Istre 1961

24.10.2021., stadion Maksimir, Zagreb - 13. kolo, Hrvatski Telekom Prva liga, GNK Dinamo - NK Istra 1961. Dominik Livakovic; Slavko Blagojević

Nakon poraza u Beču (1:2) novi kiks Dinama. Zagrebačka momčada nije uspjela pobijediti Istru 1961 na domaćem terenu.

Gosti su poveli u 79. minuti kada je zabio Dion Drena Beljo, a Dino Perić izjednačio je u 84. minuti.

Dinamo se nakon ovoga kola bodovno izjednačio s Rijekom (24), ali ima utakmicu manje, dok ima i tri boda manje od vodećeg Osijeka, ali i dvije utakmice manje.

DINAMO: Livaković – Franjić, Perić, Theophile-Catherine, Moharrami – Mišić, Bulat, Špikić, Baturina, Oršić – Andrić

ISTRA 1961: Lučić – Marin, Silva, Galilea, Hujber – Abdallahi, Blagojević, Perera – Mišković, Beljo, Lisica