BIVŠI DINAMOVAC SE PREDSTAVIO GOLOM: Došao je u novi klub i već zabija!

Marko Pjaca, nekadašnji igrač Dinama koji se nada povratku u dres hrvatske reprezentacije, bio je strijelac u dresu Torina u novom kolu talijanskog prvenstva. Pjaca je u Torinu na posudbi iz gradskog rivala Juventusa, došao je ovog ljeta, a u utakmici četvrtog kola zabio je odlučujući gol u dolasku do gostujućih 1:0 protiv Sassuola.

Bivši dinamovac bio je strijelac u 83. minuti. Upisao se na semafor nedugo nakon što je ušao u igru.

Ivan Jurić, hrvatski trener na klupi Torina, uveo je Pjacu u 76. minuti, a iz igre je izašao Josip Brekalo, još jedan hrvatski igrač.

Prvi nastup Brekala u Italiji

Brekalo je u Sassuolu odigrao svoju prvu utakmicu u dresu Torina. Nedavno je došao na posudbu iz njemačkog Wolfsburga.

Dok se Pjaca nada novim uspješnim nastupima s kojima bi se mogao vratiti među Vatrene, isto želi i Brekalo. U njegovom slučaju, izbornik Zlatko Dalić zaobišao ga je tijekom nedavnih utakmica protiv Rusije, Slovačke i Slovenije u kvalifikacijama za SP 2022. kojem će domaćin biti Katar.

Torino se popravlja

Torinski klub s trojicom Hrvata je u četvrtom kolu došao do druge uzastopne ligaške pobjede. Nakon tog uspjeha, Torino je privremeno osmi na ljestvici.