(VIDEO) Dalić ga ne smije ignorirati: Mladi Zagrepčanin blistao u dresu Benfice

Mladi, 22-godišnji Zagrepčanin Filip Krovinović odigrao je sjajnu utakmicu za Benficu u derbiju protiv Sportinga.

Trećeplasirana Benfica i drugoplasirani Sporting odigrali su derbi bez pobjednika 1-1, a vrlo zapaženu ulogu imao je i bivši igrač NK Zagreba Filip Krovinović. Zajedno s Grimaldijem na lijevom boku, Krovinović je sjajno probijao obranu gostiju, a u 33. minuti bio je vrlo blizu pogotka, topovskim udarom ljevicom zatresao je gredu. Ukupno je 4 puta pucao prema golu Sportinga, nažalost nijedna lopta nije pronašla put do mreže.

“Odigrali smo sjajnu utakmicu, posebno u drugom poluvremenu. Masakrirali smo Sporting i zaslužili pobijediti. S ovim stavom mi ćemo postati prvaci sigurno. Borit ćemo se do kraja”, izjavio je hrvatski veznjak nakon utakmice.

Ovakva dobra predstava protiv Sportinga sigurno bi trebala doći u doseg radara izbornika Dalića koji bi, nastavi li Filip pružati ovakve igre, trebao ozbiljno razmisliti o pozivanju Krovinovića na pripremne utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na proljeće.