U novom izdanju RTL-ove emisije ‘Stanje nacije’, voditelj Zoran Šprajc komentirao je ‘fenomen Prijović’, odnosno, činjenicu da je srpska pjevačica Aleksandra Prijović rasprodala četiri koncerta u Areni Zagreb, a najavila je i peti.
Tonči Huljić naljutio obožavatelje Aleksandre Prijović, poručili mu: ‘Ti bi teško napunio i garažu’
‘Sve muke i probleme nekako kroz pjesmu i veselje prođemo. A za Hrvate nema boljeg veselja nego što im pruža ova pjevačica, Aleksandra Prijović se zove ako već slučajno za nju niste čuli što je malo vjerojatno jer već vjerojatno imate u džepu kartu za koncert u zagrebačkoj Areni’, započeo je voditelj.
‘Hrvati su veći Srbi od Srba’
‘Prijovićka je rasprodala pet koncerata u Areni, to je oko sto tisuća ljudi… Dino Merlin je dosad držao rekord s 4 koncerta zaredom u Areni, a evo ova srpska Prija je nadmašila i tog bosanskog čarobnjaka’, dodao je.

‘Ne samo to, u Zagrebu je nadmašila i samu sebe iz Beograda. Jer u Beogradu je rasprodala tri Arene, mislim, logično, tri’, rekao je Šprajc te pokazao tri prsta u pokušaju da bude duhovit.
‘A u Zagrebu evo pet. Što opet dokazuje da su Hrvati veći Srbi od Srba. Taman i da se Oliver Dragojević sad ko Isus digne iz groba i najavi koncert u Areni, ne bi uspio rasprodati pet Arena zaredom. Ma da se i sam Isus digne, pitanje je bi li i on’, izjavio je Šprajc dok se iza njega prikazivala glava Olivera Dragojevića montirana na tijelo Isusa Krista.
‘Do kraja ove emisije će biti i šesta, bez brige. U upravi Arene Zagreb već razmišljaju da Aleksandra Prijović bude dio stalnog postava Arene. Dakle da stalno nastupa, da svaki dan ima koncert pa da vidimo dokle to ide’, zaključio je Šprajc u novom ‘Stanju nacije’.
Aleksandra Prijović i na zagrebačkom Ekonomskom fakultetu: U svemu ima prste Milanovićev savjetnik












