Nakon što su se srpski mediji raspisali o navodnim dokazima prema kojima se Severina Kojić već predala papire za razvod od svog supruga Igora Kojića, danas je na njenom Instagram profilu objavila nešti totalno neočekivano.
Naime, pjevačica i nejn suprug razdvojeni su već nekoliko mjeseci, još od proljeća kada se ona nakon lockdowna vratila u Zagreb a on ostao u Beogradu. Od tada ona uživa u svom rodnom Splitu dok je on na svom Instragam profilu objavio fotografiju na kojom se druži sa svojim prijateljicama.
Nakon odlaska iz Beograda, Severina je dala naslutiti da se između njih neđto događa, a da su u zahlađenje odnosa uključeni i Igorovi roditeji.
Nakon mjeseci šuškanaj o krahu njihove veze, Severina je danas na svom Instagram profilu objavila fotografiju na kojoj grli svog supruga uz natpis: “Ovom divnom muškom stvorenju @igorkojic sretno uplovljavanje na 33 okretaja! Sretno, ljubavi”.
Uz natpis, pjevačica je postavila i ‘tagove’ #volimstosevolimo te #ljubavseljubavljuvraca.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.













