LJUBAV JE NA SELU Taksistica Dragana otkrila koliki joj je honorar: ‘Ja rek’o ok, super’

Foto: RTL

Taksistica Dragana Krupljanić (39) iz showa ‘Ljubav je na selu’, u subotu je snimala video uživo na TikToku. Ondje su joj pratitelji postavljali razna pitanja, a među njima i ono o honoraru koji je dobila.

Tvrdi kako isprva nije ni znala da se išta isplaćuje.

“Ja kad sam došla tamo, čula sam da plaćaju, ja rek’o ok, super”, odgovorila je i dodala kako je dobivala 200 kuna po epizodi pa je pojasnila kako to izgleda:

“Oni od jednog snimanja naprave dvije, tri epizode. Znači ako snimamo 4,5 sati danas, to je 200kn”, odgovorila je.

Foto: RTL

Osim toga, pojasnila je kako snimanja traju 11 dana, a dva dana im ode na putovanje. Uz brojna pitanja našla su se i ona kako produkcija pronalazi kandidate pa im je otkrila kako se znaju javiti preko Facebook-a ili kontaktiraju kandidate od prije.

Svojim je pratiteljima dala do znanja da scene nisu lažne te da će nastavak situacije između nje i Marine otkriti kada show završi.

Dragana je inače iz Zagreba, a predstavila se kao majka trojice sinova koja vozi taksi.