Objavili detaljan program Dore: Na pozornicu će zajedno Mia Negovetić i Dino Jelusić

Screenshot/Youtube

DORU 2019. otvorit će Franka atraktivnim nastupom uz pratnju plesača te kombinacijom pjesme “Crazy” i dviju svojih drugih uspješnica, izvijestio je HRT.

Zvijezda show programa bit će Vanna, koja nas je 2001. i predstavljala na Pjesmi Eurovizije, skladbom “Strings of My Heart”.

U show programu će, nakon što čujemo svih 16 natjecatelja, pred publiku izaći mlada i već vrlo uspješna pjevačica iza koje su zapažena gostovanja u Americi – Mia Negovetić – te uzdanik “A strane” i dečko koji je do sada jedini naš pobjednik Dječjeg Eurosonga – Dino Jelusić. Oni će zajedno izvesti medley Dorinih uspješnica u aranžmanu Olje Dešića.

Udaraljkaški sastav Sudar Percussion izvest će skladbu Jean-Michela Jarrea i Armina van Buurena “Stardust”.

Podsjetimo, ovogodišnja Dora održat će se 16. veljače u Opatiji, a ovo je popis natjecatelja:

  1. Elis Lovrić – All I Really Want (E. Lovrić – E. Lovrić – E. Lovrić/O.Dešić)
  2. Luka Nižetić – Amorero Brutarero (B. Mihaljević – M. Mihaljević – B. Mihaljević)
  3. Gelato Sisters – Back To The Swing (T. Hrelec – T. Hrelec – T. Hrelec)
  4. 4 tenora – Brod bez imena (E. Botrić/M. Šimac – M. Šimac – E. Botrić)
  5. Beta Sudar – Don’t Give Up (P. Martinjak – P. Martinjak/M. Johansson – P. Martinjak)
  6. Bernarda Bruno – I Believe In True Love (D. Rapotec Ute – T. Bon/B. Brunović – D. Rapotec Ute)
  7. Domenika – Indigo (T. Huljić – V. Huljić – L. Škaro/T. Huljić)
  8. Manntra – In The Shadows (M. Matijević Sekul/M. Kolarić/B. Kolarić – M. Kolarić/M. Matijević Sekul/B. Kolarić – M. Matijević Sekul)
  9. Jure Brkljača – Ne postojim kad nisi tu (M.D. Rus – M.D. Rus – M.D. Rus/M. Blum)
  10. Ema Gagro – Redemption (A. Björkman/A. Pupavac/K. Persson/E. Gagro – A. Pupavac –A. Björkman/A. Pupavac/K. Persson/E. Gagro)
  11. Lea Mijatović – Tebi pripadam (I. Ivanović/M. Vojvodić – I. Ivanović/M. Vojvodić – I. Ivanović/M. Vojvodić)
  12. Lidija Bačić Lille – Tek je počelo (D. Dumančić – Fayo – B. Đurđević)
  13. Jelena Bosančić – Tell Me (J. Bosančić – J. Bosančić – J. Bosančić/A. Devčić/H. Domazet)
  14. Lorena Bućan – Tower of Babylon (T. Huljić – V. Huljić/I. Huljić –L. Škaro/T. Huljić)
  15. Roko Blažević – The Dream (J. Houdek – J. Houdek/C. Mason/A. Čubrić – I. Škunca/F. Gjud)
  16. Bojan Jambrošić i Danijela Pintarić – Vrijeme predaje (A.T. Eterović – L. Čeči Baksa – A.T. Eterović)

U rezervi su još dvije pjesme:

  1. Tonka – Don’t Say You Love Me (S.S. Skansi – S.S. Skansi/A. Šerić – S.S. Skansi)
  2. Kim Verson – Nisam to što žele (K. Verson – K. Verson – S. Pasarić)

Višesatni program vodit će Mirko Fodor (HRT-ov doajen i voditelj Dobro jutro, Hrvatska), Iva Šulentić (HRT-ova voditeljica mlađe generacije, poznata i kao voditeljica The Voice – Najljepši glas Hrvatske) i Jelena Glišić (bivša Miss Universe Hrvatske i voditeljica Lota).

Komentari