Zbog njezinog odustajanja je Baby Lasagna upao na Doru, a evo što mu je Zsa Zsa sad poručila

Zsa Zsa (Foto: Pongracic / CROPIX)

Baby Lasagna pobjednik je ovogodišnje Dore – vijest je to koju sad i cijela Europa zna i s nestrpljenjem iščekuje njegov nastup u svibnju na Eurosongu u Švedskoj. No, ništa od ovog ne bi bilo moguće da od natjecanja nije odustala Jelena Žnidarić, poznatija kao Zsa Zsa.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli ZSΛ ZSΛ (@zsazsa_music)

Njezina odluka da ipak ne sudjeluje u ovogodišnjoj Dori omogućila je da Baby Lasagna od rezerve postane apsolutna senzacija, a u konačnici i osvoji prestižnu titulu hrvatskog predstavnika na Eurosongu. Očekivano, nakon što je na Dori pobijedila pjesma ‘Rim Tim Tagi Dim’, o svemu se putem Instagrama oglasila i sama Zsa Zsa.

Severina otkrila za koga je navijala na Dori, a nije Let 3

‘Jako sam sretna’

Apsolutno podržavam i presretna sam što se zbog ovih ludih okolnosti izrodilo takvo pozitivno ludilo. Iskoristio si priliku najbolje moguće. Ja sam sretna‘, poručila je.

Zsa Zsa se oglasila o pobjedi Baby Lasagne (Foto: Instagram/Screenshot)