Tatjana Jurić nakon pauze na radiju razbila glavu: ‘Odmah su mi uskočili u pomoć’

Tatjana Jurić (Foto: Marko Todorov / CROPIX)

Poznata radijska voditeljica Tatjana Jurić nedavno je, nakon 25 godina, objavila da je odlučila napraviti pauzu u karijeri, odnosno na radiju ‘Bravo’. Vijest o tome podijelila je sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama.

“Društvo drago, prvi put u skoro 25 godina rada, uzimam slobodno i, za znatiželjne, neplaćeno ljeto. Čisto info, vaši mailovi neće biti pročitani! Potražite me ponovo tamo negdje oko 1.10.”, poručila je voditeljica.

Međutim, Tatjana se sada vratila na posao nakon stanke, no prvi radni dani nisu prošli kako je priželjkivala. “Uspjela sam razbiti glavu”, napisala je Tatjana uz fotografiju na kojoj se vidi manja rana.

‘A kako je vama prošao?’

“Hvala mojoj koja mi je odmah uskočila u pomoć”, dodala je i upitala pratitelje kako je njima prošao ponedjeljak. Oni su joj odmah uputili želje za brzim oporavkom i poručili kako im je nedostajala u radijskom eteru.

Podsjetimo, kada je objašnjavala razloge svojoj odluci da uzme pauzu, Jurić je kazala: “Nema ‘burnouta’, volim svoj posao, srećom nema veze ni s kralježnicom, moja je kralježnica nakon operacije sjajno, jednostavno želim – stati. Mnogima je to danas, vidim po porukama koje mi stižu sa svih strana, neobično, a ja jednostavno svima odgovaram isto: želim zastati i napraviti otklon.

Pa ima li što ljepše od toga da jednostavno možeš stati? S obzirom na brzi tempo života i dinamično okruženje u kojem svi živimo, mislim da je to uistinu i nužnost i privilegija”, opisala je Jurić.

Baby Lasagna razočarao fanove lošim vijestima: ‘Ovo nije naša odluka’