Još kao dijete pokazivao je zavidan glazbeni talent, a da mu se smiješi budućnost na glazbenoj sceni vidjelo se i te, sada već davne, 2003. godine kad je pobijedio na prvom izdanju Dječjeg Eurosonga s pjesmom ‘Ti si moja prva ljubav’. Dino Jelusić je od dječje zvijezde postao perspektivni glazbenik koji uspjehe niže kako na domaćem, tako i na stranom tržištu, a gledatelji ga posljednjih mjeseci prate i u ulozi žirija u HRT-ovom showu ‘The Voice Hrvatska’.

No, Dino nije jedini glazbenik u obitelji. Naime, tata Dario je svirao u grupi Neki to vole vruće, mama Sandra svira flautu, a i tri godine mlađa sestra Lorena je pokupila glazbene gene. Između ostalog, predstavljala je Hrvatsku u Belgiji s autorskom pjesmom ‘Rock Baby’.
Nastupa sa zaručnikom
Talentirana Lorena nastupala je u nekoliko mjuzikala u Americi, a pomogla je i bratu u pisanju i skladanju albuma ‘Prošao sam sve’. Danas pak aktivno nastupa sa zaručnikom Filipom Smokvinom, gitaristom, a duo djeluje pod umjetničkim imenom Filip & Lorena acoustic.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Inače, osim Lorene, Dino ima i mlađeg brata Brunu, a mlada glazbenica svojedobno je na svom blogu izjavila kako bi bilo zanimljivo da im cijela obitelj snima reality show.
‘Vrlo često imam osjećaj da bi dobro zaradila kad bi svoj život pretvorila u reality show, posebno ako bismo u njega uključili cijelu moju obitelj, što je priča za sebe’, napisala je jednom prilikom.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
 
                 
		











